Upominki / gadżety

upominki reklamowe Wrocław

Upominki reklamowe / gadżety reklamowe to potężne narzędzie w budowaniu świadomości marki, lojalności klientów, pracowników oraz w promocji firmy. Nie od dziś wiadomo, że w funkcjonowaniu każdej firmy niezwykle ważne są artykuły reklamowe, zwłaszcza gdy są to upominki praktyczne i użyteczne przedmioty codziennego użytku, które pozwalają na ekspozycję loga bądź hasła reklamowego.

Gadżety reklamowe świetnie nadają się jako dodatek do promocji, nagroda w konkursie, lub też prezent dla klientów i pracowników. Dzięki skorzystaniu z naszej oferty mają Państwo pewność skutecznego wpływu na wizerunek marki wśród klientów.

brelok

Breloki są gadżetem uniwersalnym i sprawdzają się jako funkcjonalny dodatek, dzięki ktoremu łatwiej znajdziemy małe obiekty. Oferujemy szeroką gamę breloków wykonywnych z najróżniejszych materiałów, począwszy od tych drewnianych przez metalowe, aż po plastikowe. Breloki to bardzo często używany, a zarazem użyteczny artykuł promocyjny. Praktycznie każdy z nas ma jakieś klucze, a one najlepiej czują się właśnie wraz z brelokiem. Klucze są bardzo często używane, zatem reklama na nich zapisuje się w pamięci szybko i pozostaje na bardzo długo.

pamięć usb

Pendrive (pamięć USB) z nadrukiem reklamowym, to obecnie bardzo popularny i skuteczny gadżet w promowaniu własnej marki. Obecnie, gdy każdy używa komputera taki praktyczny upominek będzie bardzo miło przyjęty oraz uznany, że jest na czasie.
Pendrive’y są jednymi z najbardziej praktycznych i długoterminowych gadżetów reklamowych, które przygotowujemy dla naszych klientów. Są one opatrzone logotypem, bądź inną grafiką lub napisem. Pamięci usb, które oferujemy mogą być wykonane w obudowie drewnianej, metalowej (stalowej lub aluminium) lub plastikowej. Proponujemy także pendrive’y z funkcją wskaźnika laserowego, który doskonale sprawdza się podczas różnych konferencji i na spotkaniach biznesowych, lub jako część innego użytecznego przedmiotu, np. długopisu.
Dużym zainteresowaniem wśród klientów cieszy się pamięć usb w kształcie karty kredytowej. Spore wymiary i płaski kształt dają dużo miejsca do zamieszczenia atrakcyjnego przekazu reklamowego. Nowoczesny wygląd oraz fakt, że zawsze można ją mieć przy sobie, np. w portfelu sprawia, że klienci chętnie decydują się właśnie na tę formę upominku dla swoich biznesowych partnerów. Dostępne są oczywiście różne pojemności – od 2 GB do 64 GB, a na specjalne życzenie zamawiającego również większe. Na pamięciach usb możemy wykonać dowolny nadruk reklamowy lub go wygrawerować. Przygotowujemy projekt i po jego akceptacji nanosimy na całą partię pendrive’ów.

odzież reklamowa

Odzież reklamowa to różnego rodzaju ubrania lub części codziennego stroju na których możemy umieścić logo lub slogan reklamowy. W nszej ofercie posiadamy ciekawe wzornictwo i używamy odzież reklamową modną i najwyższej jakości.
Dobrze wykonana codzienna garderoba bez problemu jest chętnie noszona, a ze względu na dużą ilość miejsca na nadrukowanie loga staje się skutecznym elementem promocyjnym. Nasi klienci najczęściej zamawiają kurtki, polary, koszulki polo, czapki i t-shirty. Częstym zamówieniem są koszulki lub bluzy zamawiane dla pracowników korporacji, które są bardzo efektywną reklamą i pozytywnie wpływają na wizerunek każdej nowoczesnej firmy.
W naszej firmie wykonujemy projekt reklamy na odzieży uwzględniając oczekiwania i wytyczne klienta. Proponujemy najkorzystniejszą technologię naniesienia logotypu ze względu na trwałość i efekt końcowy (haft, sitodruk, itd.). Posiadamy obszerną gamę wzorów, która pozwala wykonywać najróźniejsze zamówienia. Jesteśmy w stanie wykonać odzież reklamową o każdym rozmiarze i kolorze.

długopisy reklamowe

Mimo rozwoju technologii większość osób wciąż korzysta z długopisów i ołówków. Żadne biuro, nawet to najnowocześniejsze, wciąż nie potrafi sprawnie funkcjonować bez tradycyjnych arykułów piśmienniczych. Dzięki temu długopisy reklamowe są bardzo cenionymi upominkami reklamowymi. Naniesienie na te przedmioty powszechnego użytku treści reklamowej, logotypu lub grafiki powoduje częsty i długi kontakt klienta z reklamą. Ta forma promocji firmy daje dużą pewność skuteczności i efektywności podjętych działań. Poza tym reklama umieszczona na długopisach jest tania, a dzięki odpowiedniemu rozplanowaniu miejscem można umieścić na nich wiele ciekawych i zapadających na długi czas w pamięci haseł reklamowych.
Każdy projekt nadruku lub graweru tworzymy wyłącznie dla danego klienta, dzięki temu gwarantujemy niepowtarzalność i oryginalność każdego długopisu reklamowego. Idąc z duchem czasu nasza oferta obejmuje także długopisy wykonane z materiałów przyjaznych środowisku. Takie ekologiczne długopisy reklamowe mogą być wykonane z drewna, papieru lub plastiku biodegradowalnego.

kubki reklamowe

Kubki reklamowe to obecnie jeden z najpopularniejszych gadżetów służących do promocji firmy lub wydarzenia masowego. Ogromną zaletą tego upominku reklamowego jest obszar na którym możemy umieścić wiele ilości informacji lub logo o dużych rozmiarach. Dzięki eksponowaniu logotypu, grafiki lub innych danych na przedmiocie codziennego użytku mamy gwarancję skuteczności tej formy reklamy. Poza tym kawa i herbata pita w tych kubkach jest kilka razy dziennie, a więc i nasza reklama będzie kojarzyć się z czymś przyjemnym.
Kubki z nadrukiem są bardzo estetyczne i wykonywane w naszej firmie z najlepszych materiałów, dzięki czemu są bardzo trwałe i pełnią swoją funkcję przez wiele lat.
Nasza oferta zawiera wiele sposobów nanoszenia grafiki. Proponujemy obszerny katalog wzorów i pełną paletę kolorów. Nasz klient ma pewność, że jego kubki reklamowe będą wyjątkowe, zapadać w pamięci i będą miały niepowtarzalny design.

torby reklamowe

Torby reklamowe są doskonałą przenośną reklamą dla firm. Ze względu na dużą powierzchnię można umieścić na niej wyrażne logo, barwy lub hasło reklamowe. Dzięki swojemu przeznaczeniu reklama umieszczona na torbie będzie ciągle na widoku, a przez to będzie możliwa do zaprezentowania i zapamiętania dla wielu osób. Im lepsza jakość torby reklamowej, tym czas promocji logotypu, napisu lub grafiki dłuższy, a więc i skuteczność większa.
Torby reklamowe mogą być zarówno upominkiem reklamowym, jak i estetycznym opakowaniem prezentu lub innego gadżetu reklamowego.
Nasza oferta obejmuje wyłącznie torby ekologiczne w pełnej palecie barw i o bardzo dużej rozpiętości rozmiarów. Można u nas zamówić torby wykonane z płótna, filcu i papieru. Należy pamiętać, że używając produktów ekologicznych przyczyniamy się do wyglądu naszego otoczenia.
Klient zamawiając u nas torby reklamowe ma pewność, że zaprojektujemy dla niego nadruk lub haft niepowtarzalny i według jego indywidualnych wymagań.

parasole reklamowe

Parasol reklamowy z nadrukiem to bardzo praktyczny i popularny gadżet reklamowy. Każdy używa parasola w deszczowe dni, a więc taki upominek reklamowy jest zawsze miłym, a często nawet oczekiwanym prezentem. Przez to, że parasole mają ogromną powierzchnię na nadruk, stają się doskonałym nośnikiem loga, hasła lub grafiki reklamowej.
W naszej firmie wykonywane nadruki są bardzo trwałe i najwyższej jakości. W zależności od wybranego modelu, nadruk na parasolu możemy wykonać na czaszy i/lub rączce.
Firma Lemach posiada ofertę obejmującą prawie 200 rodzajów parasolek i parasoli o wszelkich możliwych kształtach i wielkościach. Nasza propozycja obejmuje zarówno tanie i proste modele, oraz te najdroższe, zrobione z włókien węglowych, a przeznaczone dla wyjątkowych i najbardziej wymagających klientów.

smycze reklamowe

Smycze reklamowe są bardzo popularnymi, chętnie używanymi i otrzymywanymi upominkami reklamowymi. Znadują praktyczne zastosowanie i cieszą się dużym uznaniem wśród klientów. Pomagają zabezpieczyć przed zgubieniem kluczy, portfela, pendrive’ów lub identyfikatora. Ułatwiają wyróznianie z tłumu swoich pracowników oraz stanowią często młodzieżowy dodatek do stroju.
Nasze smycze reklamowe dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej techniki nanoszenia nadruku i najwyższej jakości materiałów, odwzorowania logo lub sloganu są bardzo estetyczne i wyrażne, mimo skromnego możliwego do wykorzystania miejsca.

podkładki pod mysz

Podkładki pod mysz to podstawowe wyposażenie każdego stanowiska komputerowego. Ze względu na częste używanie tego bardzo przydatnego dodatku pod nasz sterownik, podkładki pod mysz stanowią sprawdzoną i skuteczną forma reklamy. Duża powierzchnia tego gadżetu pozwala umieścić na nim wyraźny logotyp, hasło lub grafikę reklamową.
W naszej firmie mogą Państwo zakupić podkładki pod mysz różnych rozmiarów i tylko takie, które precyzyjnie i szybko pomogą w kontrolowaniu kursora na ekrenie monitora.
Na zamówienie wykonamy także podstawki pod kubki i różnego rodzaju podkładki biurowe. Dla barów i restauracji wykonamy estetyczne i trwałe podkładki pod napoje, które są bardzo ciekawą i tanią formą reklamy. Wykonujemy podkładki o różnych kształtach, które charakteryzują się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne.

pozostałe gadżety

Pomysły na gadżety reklamowe często zaskakują, wynika to z bardzo bogatej wyobraźni, a czasem również wielkiej odwagi zleceniodawców.
Nasi klienci chętnie decydują się również na: galanterię skórzaną, zabawki antystresowe, akcesoria samochodowe, gadżety turystyczne, miarki reklamowe, artykuły odblaskowe, latarki, różnego rodzaju artykuły biurowe, zapalniczki, cukierki reklamowe (w tym bardzo popularne Krówki), inne słodycze reklamowe, balony reklamowe z nadrukiem, karteczki samoprzylepne, eko gadżety, odblaski, gadżety odblaskowe ekologiczne.Szybki kontakt

Telefon:+48 717 999 900
Telefon:+48 790 015 300
Email: biuro@lemach.pl
Website: www.lemach.pl

Dane do faktury:
LeMaCh Lech Mariusz
ul. Akacjowa 4n lok 2/1
55-040 Ślęza
NIP 894-105-41-04

Przykładowe gadżety

Nasze motta:

Jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia.
Przełamujemy utarte schematy, by spojrzeć na sprawy z różnych punktów widzenia.
Nie boimy się sięgać po nieosiągalne.