Upominki reklamowe

upominki reklamowe Wrocław

Upominki reklamowe / gadżety reklamowe to potężne narzędzie w budowaniu świadomości marki, lojalności klientów, pracowników oraz w promocji firmy. Nie od dziś wiadomo, że w funkcjonowaniu każdej firmy niezwykle ważne są artykuły reklamowe, zwłaszcza gdy są to praktyczne i użyteczne przedmioty codziennego użytku, które pozwalają na ekspozycję loga bądź hasła reklamowego.

Gadżety reklamowe świetnie nadają się jako dodatek do promocji, nagroda w konkursie, lub też prezent dla klientów i pracowników. Oferowane upominki zawsze są wysokiej jakości i właśnie dlatego produkty oraz usługi firmy Lemach cieszą się dużym zaufaniem wśród Klientów. Atrakcyjne programy rabatowe sprawiają, że możemy zaoferować nie tylko praktyczne i trwałe, ale też tanie produkty reklamowe.

Nasze upominki reklamowe stale poszerzane są o nowe marki oraz pozycje. Aby sprostać wymaganiom nowoczesnych klientów, dbamy, by wszelkie produkty firmowe były dostosowane do profilu działalności Klienta. Dzięki naszym radom i odpowiednim wyborom firma może zyskać nie tylko na wizerunku, ale także setki, a nawet tysiące nowych Klientów. Sprawdź jakie produkty mamy w ofercie i jak nasze gadżety firmowe mogą pomóc Twojej firmie.Szybki kontakt

Telefon:+48 717 999 900
Telefon:+48 790 015 300
Email: biuro@lemach.pl
Website: www.lemach.pl

Dane do faktury:
LeMaCh Lech Mariusz
ul. Akacjowa 4n lok 2/1
55-040 Ślęza
NIP 894-105-41-04

Przykładowe gadżety

Nasze motta:

Jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia.
Przełamujemy utarte schematy, by spojrzeć na sprawy z różnych punktów widzenia.
Nie boimy się sięgać po nieosiągalne.